Rüyada vurulmak görmek, rüyada vurulduğunu gören kimse, kendisinin canını sıkacağı olaylar yaşayacağına dalalet eder. Rüyayı  gören kimse, hayal kırıklığı yaşayacağı, kendisini yıpratacağı bir dönem içerisine gireceğine ve rüyayı gören kimsenin yaşayacağı bazı olayları yaşayacağına dalalet eder. Rüyasında vurulduğunu gören kimse, işlerinin bozulacağına, borçlarının çoğalacağına, maddi zararlara uğrayacağına ve rüyayı gören kimsenin yaşayacağı bu olaylardan dolayı olumsuz bir şekilde etkilenecek ve büyük zararlar göreceğine dalalet eder. Rüyasında vurulduğunu gören bir kimse,güvenmiş olduğu kişiler tarafından da kendisini hüsran bir duruma uğrayacağına ve o kimselerden beklenmedik ve hak etmediği davranışları göreceğine dalalet eder. Rüyada vurulduğunu gören bir kimse, yaşamında olumsuzluklar yaşayacağına, yapacağı işlerde zorluk yaşayacağına dalalet eder. Rüyasında vurulduğunu gören kimsenin günahı ve hiçbir suçu olmadığı halde bir işin rüyayı gören kişinin başına kalmasına ve faturasının kendisine dalalet eder.

Rüyada silahla kovalanmak Rüya gören kimsenin düşmanlarının olduğuna işarettir kendisini bu düşmanlardan koruması gerektiğini işaret eder.  Bu kişinin düşmanlarından koruna bilmesi için Allah’a bolca dua etmeli ve husumeti olduğu kişilerle çaucak husumetini gidermesi iyi olacaktır.

Rüyada silahla vurulmak, rüyasında silahla vurulduğunu gören kimsenin kendisini mutsuz edeceğine, karasız kalmasına sebep olacak ve uzun bir zaman içerisinde ne yapacağını bilemeyeceği bir hale düşeceği bir haber alacağına ve ne yapacağını kestirmekle güçlük çekeceğine işarettir.

Rüyada tabancayla vurulduğunu görmek, rüyada tabancayla vurulduğunu gören bir kimse, gönül işlerine gireceği şeklinde yorumlanır. Bir kişi rüyasında tabancayla vurulduğunu görmüşse, karşılık bulacağı veya karşılık almayacağı bir sevdaya kapılacağına işarettir.

Rüyada silahla vurulmak ve ölmek görmek,  rüyasında vurulduğunu ve öldüğünü gören bir kişi ömrünün uzadığına işaret etmektedir. Rüyasında silahla vurulduğunu ve öldüğünü gören kimse, tam tersine önünde upuzun ve mutlu bir hayatının olduğuna dalalet eder.

Rüyada vurulduğunu ve ölmediğini görmek, rüyasında vurulduğunu ve ölmediğini gören kimse dünyalık şeklinde yorumlanmaktadır. Bu şekilde bir rüya gören kimsenin büyük kazançlar elde edeceğine, büyük mal varlığı na sahip olacağına, zengin olacağına bolluğa kavuşacağına dalalet eder.

 

Rüyada silahla vurulmak ve kovalanmak görmek

 


  • nesrin
    22 Nisan 2016 | Cevapla

    Merabalar ben bu sabah rüyamda bir sürü tanıdık çocukları bir romörkta gördüm hepsini uyarip sakın kafanızı kaldırmayın yoksa öldürürler. Sizleri diyerek adama doğru gittim ve bir tane göğsümde birtane de karnımdan vuruldum ama?nedemse ne acı çekiyordum ne de ölüyordum. Adam?farketmesin diye bende bir yandan ölü taklidi bir yandan da ordaki çocukları uyarıyordum